Пряма мова Президента АСМБР
- Андрій Мельник: українські народні дипломати відкривають для себе Вільнюс, Ригу і Стокгольм
- Андрій Мельник: Борони Боже, щоб ми безвідповідально ставились до таких страшних сторінок нашої історії, як сталінські репресії. Нам потрібна пам’ять.
- Відійшов у вічність Геннадій Йосипович Удовенко ...
- Андрій Мельник: Ми віримо у виконання наших планів - сприяти розвитку Кременчука - це те, чому ми з вами віддаємо свої сили, вміння і частину свого життя!
- Андрій Мельник: нотатки по дорозі з Кременчука до Харкова і назад. Короткі враження.
Популярне
- Вікторина з історії, географії, культури та економіки Республіки Індонезія 2012р.
- Вікторина з історії Республiки Польща
- Вікно міжнародної співпраці
- Перший віце-президент АСМБР Тетяна Мельник ознайомила слухачів Школи основ підприємництва при АСМБР з роботою підрозділів, що надають послуги підприємцям
- На базі офісу АСМБР працює Представництво відділу рекрутації відомого в Польщі вищого навчального закладу - Університету економіки
- Андрій Мельник: українські народні дипломати відкривають для себе Вільнюс, Ригу і Стокгольм
- Відійшов у вічність Геннадій Йосипович Удовенко ...
- Проект "Дунай єднає серця"
- Андрій Мельник: нотатки по дорозі з Кременчука до Харкова і назад. Короткі враження.
Меню користувача
Місто Кременчук – відкрите для людей
Місто Кременчук – відкрите для людей
Закон України про децентралізацію позитивно вплинув на розвиток українських міст. Міські влади стають більш відкритими та прозорішими.
Кременчук не стоїть осторонь. Небагато міст в Україні, наприклад, мають он-лайн трансляції всіх робочих нарад, сесій міської ради та важливих протокольних заходів.
Он-лайн сервіси, які діють в Кременчуці, дозволяють громадськості долучатись до розвитку свого міста, знати проблеми, досягнення, бачити як працюють депутати та чиновники.
З вересня 2017 року розпочалася активна робота з впровадження проекту (сервісу) «Відкрите місто». Цей проект створений для взаємодії громадян, міських органів влади, комунальних підприємств, громадських об’єднань, благодійних фондів та бізнесу. Сервіс дозволяє повідомити про проблему, зазначити її категорію та місце на карті Кременчука.
«Відкрите місто» діє більше ніж 50 містах України.
А як же тоді зі службою «1563» (відділом оперативного контролю за станом в місті), яка успішно працює в Кременчуці?
Ресурс «Відкрите місто» — додатковий ефективний сервіс для підвищення прозорості, оперативності і все ж тої взаємодії між владою, комунальними підприємствами, організаціями громадського суспільства і пересічними громадянами.
24 листопада 2017 року, у приміщенні малого залу №1 Кременчуцької міської ради, в рамках впровадження проекту «Відкрите Місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади», в Кременчуці відбувся семінар по навчанню правилам користування веб-платформою «Відкрите місто».
У семінарі взяли участь відповідальні працівники управлінь і департаментів виконкому. Семінар організовано ГО «Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку», відділом оперативного контролю за станом в місті виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області та КП «Кременчук Інвест».
Проект «Відкрите місто» діє завдяки підтримці Фонду «Східна Європа».